Parkour kroužky

Parkour, gymnastika, všestranný pohyb

Pro všechny
zájemce od 6 let.

Nabízíme lekce jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

Pro všechny
zájemce od 6 let.

Nabízíme lekce jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé.

U nás trénujeme efektivně a
bezpečně.

Zkušení trenéři s praxí více jak 10 let.

U nás trénujeme efektivně a
bezpečně.

Zkušení trenéři s
praxí více jak 10 let.

Propojujeme zábavu se zaručenými výsledky v tréninku!

Hledáš opravdu zajímavý kroužek, který tě nebude nudit, kde se budeš těšit a odcházet s úsměvem na tváři?
Máme pro tebe vývzu! Přijď si vyzkoušet salta, různé akrobatické prvky a překonávat překážky. To je ve zkratce parkour.
Díky pravidelným lekcím v jedinečné parkour hale a pod dohledem zkušených trenérů získáte možnost rozvíjet bezpečně
a efektivně vaše parkourové dovednosti, sílu, obratnost a pohybovou zručnost.

Velmi dbáme na úplných základech, protože víme, že v dlouhodobém horizontu je pro děti
nejdůležitější vypěstovat pozitivní přístup k pohybu a správné tréninkové návyky.

Výsledků dosahujeme díky pečlivě sestavenému ročnímu tréninkovému plánu, který vychází z našich
dlouholetých osobních zkušeností s výukou parkouru a přísným interním pravidlům hlídání kvality tréninků.

Proč trénovat parkour s námi?

  • Tento projekt vznikl od parkouristů pro parkouristy. Všichni naši trenéři jsou zkušení parkouristé, kteří mají dlouhodobou zkušenost s vlastním tréninkem a zájmem o odborný rozvoj jako trenéři parkouru.
  • To co se u nás naučíte, není výčet z knížky, ale z vlastní praxe a dlouholetého tréninku. Patříme mezi průkopníky této sportovní disciplíny u nás a máme více jak 10-ti letou praxi.
  • Rozvíjíme nejen tělo, ale i ducha. Podporujeme v dětech hodnoty, jako jsou zodpovědnost, týmový duch a odhodlání, což je nezbytké k životu.
  • S námi se zabavíte po celý rok! Kroužkem to nemusí začít ani skončit. Nabízíme možnost celoročního zapojení do tréninku formou dalších příležitostí, jako jsou jednodenní intenzivní workshopy, příměstské tábory a letní camp.
  • Dále nás můžete pravidélně navštěvovat na volný trénink v našich jedinečných prostorech. Tak si procvičovat, co jste se na lekcích naučili. Trénink dělá mistra. 

Jak probíhá parkour kroužek?

  • 60 min tématicky zaměřených lekcí
  • Od parkourových základů po pokročilé triky
  • Hala speciálně navržená pro parkour
  • Bezpečný nácvik v molitanové jámě a na žiněnkách

Pro koho je kroužek určen?

Vítáni jsou všichni bez ohledu na pohlaví ve věku od 4 let, začátečníci i pokročilí. U nás se Vám nikdo smát nebude, UM PARKOUR PARK tvoří komunitu nadšenců. Hlavní je důležitý aktivní přístup, vzájemný respekt, snaha a motivace k tréninku. Věříme, že intenzivní a dlouhodobý trénink posouvá fyzické i psychické hranice dál, než talent. Neříkáme však, že by měl chybět.

Hold někde přijde a umí salto za trénink, někdo bude muset vynaložit více úsili a o tom to celé je! Nevzdát se a umět se překonat posunout své hranice. Tak pojďte do toho s námi a přihlaste se na parkour kroužek! 

Začátečníci

jsou ti, kteří na kroužku zažijí první větší zkušenost s tréninkem parkouru, případně mají zkušeností jenom trochu (zpravidla do půl roku občasného samovolného skákání podle internetu). Začátečníci se seznámí s tréninkem krok za krokem – od základních přeskokových technik až po salta. Začátačníci jsou schopní po absolvování kurzu skočit základní salta s dopomocí trenéra, nebo pomůcek jako jsou trampolína a žíněnka. Následně budou přesunuti do další úrovně neboli u nás LEVEL 2.

Pokročilí

již za sebou mají více tréninkových zkušeností. Znají názvy a provedení většiny přeskokových technik. Jsou schopní s přípomocí skočit salto do měkkého se zachováním kontroly a koordinací ve vzduchu. Nemají problémy s technikou visu, balancování ani silovými cviky jako jsou výdrže v kliku, shyby, nebo výskoky na bednu. Pokročilí dokáží lépe odhadnout jejich vlastní schopnosti a pracovat s psychikou (poznat zdravý strach a respekt ze skoku od skoku, který je mimo jejich schopnosti). Právě na tréninku pokročilých klademe důraz na individuálnější rozvoj a hledání vlastního stylu (rozvoj talentů a kompenzaci slabých stránek). Následně nabízíme lekce Flip n Flow.

U nás se můžete přihlásit do kroužku kdykoliv i v průběhu školního roku. Nabízíme možnost si platit kroužek po lekcích nebo si jej můžete předplatit za zvýhodněnou cenu.
Platí až do zaplnění všech kapacit.

Rozpis lekcí a kroužků

Platba je možná na místě hotově/karotu. Po vytvoření rezervace v našem rezervačním systému, Vám bude automaticky vypočítaná cena, kterou můžete uhradit převodem na náš účet 1543676044/3030.
Do poznámek prosím uveďte celé jméno přihlášeného dítěte. 

Máte další otázky?

+420 724 000 944

info@umparkourpark.cz

Náhrady a omluvy za kurzy