LETNÍ UM CAMP
termín: 08.-13.7.2024 Registrace již brzy!

 

Pořádáme týdenní pobyt v přírodě plný parkouru, pohybu a dobrodružství. Tábor je určený i pro úplné začátečníky (chlapce a dívky) od 8 let, kteří chtějí během týdne načerpat maximum zkušeností od našich trenérů. Od fyzické přípravy až po složitější techniky a hravé výzvy, kterým budou čelit jako jeden tým.

p
Zažádejte si u své zdravotní pojišťovny o příspěvek na letní tábor.
Vystavíme Vám potvrzení.

TERMÍN

1.7. až 6.7.2023

MÍSTO

Rekreační středisko Hotel Kamzík
Karlov pod Pradědem, Malá Morávka

CENA

7 800 Kč / 7 600 Kč*
*Člen UM KLUBU
Pozvánka na UM Camp 2023
Takto jsme si užili UM Camp 2021
Nebude to jenom dřina, užiješ si i spoustu zábavy s novými kamarády z řad trenérů i dalších účastníků.

Parkour  na campu učíme bezpečně. Pokud jsi začátečník, budeme k tobě i tak přistupovat. Ovšem pokud jsi zkušený parkourista a backflip či složitější techniky ti nedělají problém, tak se ti naši trenéři i podle toho budou věnovat!

Tábor je vhodný jak pro dívky tak chlapce v doporučeném věku od 8 let.

Trenéři, na které se můžeš těšit: Oliver Morys, Tomáš Slonka, Daniel Plíhal, Boleslav Morys, Radim Bachara a nová krev šikovná gymnastka Magda.

Stejně jak tomu bylo loni, pro veškerou nejlepší zdravotní péči se o tebe postara paní doktorka Jana Silová.

Cena zahrnuje:

 

 • Stravu (plná penze) a pitný režim po celý den
 • Ubytování – v chatkách, 6 dní/5 nocí
 • Pomůcky a materiál
 • Trenéry, instruktory a zdravotníka
 • Překážky a vybavení pro trénink
 • Výlety
 • Tričko na památku
 • Fotografie a video
 • Hromadná doprava (tam a zpět)
 • Možnost vyhrát hodnotné ceny

Zvýhodněné ceny:

500Kč sleva za každého sourozence
(Nelze kombinovat s členskou slevou UM KLUB).

V případě, že bychom nemohli zahájit Váš turnus v plánovaný čas z důvodu vládních opatření (zákazu konání akce)*, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacené částky.

*konání akce musí být znemožněno vládními opatřeními. V jiných případech bude postupováno, dle všeobecných obchodních podmínek.

Na táboře klademe důraz na bezpečnost a netlačíme děti do extrémních výkonnů. Naopak se snažíme v nich podpořit týmového ducha, pocit sebedůvěry a vytvořit u nich pozitivní přístup k parkouru a sportu obecně.

Podívejte se, jak to v kempu vypadá

 

Každý den Vás budeme informovat skrze naše sociální sítě jako je Facebook a Instagram, kde budeme přidávat různé fotografie. Rodiče tak budou mít přehled o aktivitách, co se na kempu zrovna děje.

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

CO SI VZÍT S SEBOU?
 • Na týdení camp zašleme emailem seznam věcí co s sebou, dále si jej můžete stáhnout sami na odkaze níže „soubory ke stažení“.
 • Na příměstské tábory si vezměte volné sportovní oblečení do haly, popřípadě na ven podle počasí. Čístou sportovní obuv, láhev na pití, popřípadě oblíbeného plyšáka.
JE CAMP A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY URČENY I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY, NEBO MÉNĚ TALENTOVANÉ?

Ano! UM Camp a příměstské tábory jsou ureny pro vechny, kteí mají rádi pohyb. Na campu podporujeme a dríme tmového ducha. Úastníci si podle vlastních zkueností budou moct vybrat mezi rznmi parkour workshopy, které jsou rozdlené dle náronosti. Pro zájemce nebudou chybt ani míové hry a jiné aktivity, které znáte na táborech.

PŘÍSPĚVEK ZAMĚSTNAVATELE NEBO POJIŠŤOVNY

Někteří zaměstnavatelé a snad všechny pojišťovny přispívají na dětské tábory . Pokud máte tuto možnost kontaktujte nás na email info@umparkourpark.cz, vystavíme Vám potvrzení.

JE CAMP BEZPEČNÝ?

Na campu klademe velkdraz na bezpenost. Zkuenzdravotník bude pítomn24 hodin denns vybavenou lékárnikou. Sloitjí techniky nacviujeme do dopadovch ínnek, duchen, nebo písku a bhem tréninku sloitjích technik pouíváme jitní trenér.

JAKÉ JSOU COVID OPATŘENÍ?

Řídíme se, dle aktuálních opatření, které vydala vláda. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme informovat.

OD KOLIKA LET JE MOŽNÉ DÍTĚ PŘIHLÁSIT NA CAMP NEBO PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR?

Tábory jsou od 8 let. Jedná se nám pedevím o to, aby dítjibylo trochu samostatné a nedlalo mu problém vydret tden bez rodičů. Příměstské tábory jsou už od 7 let. Pokud od záí dítnastupuje do 1. tídy, je v tomto pípadmoné se příměstských týboru zúastnit v 6 letech.

KDO JSOU TRENÉŘI NA CAMPU?

Trenéi jsou parkouristi, kteí se vnují parkouru již řadu let a mají velké zkuenosti s vedením parkourovch lekcí i workshop. Hlavnto jsou trenéi, které znáte z UM PARKOUR PARKU.

JE NĚJAKÝ HROMADNÝ ODVOZ NA TÁBOR? ZAJIŠŤUJETE DOPRAVU VY?

Vzhledem k tomu, e campu se úastní dti pedevím, kteí navtvují UM PARKOUR PARK,  je doprava zajíštěna TAM/ZPĚT v ceně. Pokud nemáte o dopravu zájem, pesnou adresu pak naleznete v pihláce nebo zde na webu.