UM Blog

LETNÍ PROVOZNÍ DOBA

Čvc 12, 2023

Nová letní otevírací doba (platná od 1. července do 31. srpna) je následující:

Pondělí: Zavřeno (na objednání)
Úterý: 17:00 – 21:00
Středa: Zavřeno (na objednání)
Čtvrtek: 17:00 – 21:00
Pátek: Zavřeno (na objednání)
Sobota: 10:00 – 14:00
Neděle: Zavřeno (na objednání)

Rádi bychom také upozornili, že otevírací doba pro skupiny, organizace, narozeninové oslavy, soukromé tréninky a podobně může být po předchozí dohodě upravena. Pokud máte zájem o rezervaci mimo standardní otevírací dobu, neváhejte nás kontaktovat na email info@umparkourpark.cz nebo na tel. číslo: 608 444 796.

Během otevřených dnů také nabízíme soukromé lekce na objednání, speciální letní kroužek a o víkendech plánujeme oblíbené workshopy, ovšem Vás budeme dále informovat na našem webu soc. sítítch a emailů.

Letní parkourové kroužky jsou skvělou příležitostí pro všechny, kdo se chtějí naučit nové dovednosti nebo zlepšit své stávající schopnosti. Kroužky jsou otevřeny pro všechny věkové kategorie a úrovně dovedností. Naši zkušení trenéři se postarají o to, aby každý účastník měl možnost se rozvíjet v bezpečném a podporujícím prostředí.

Kroužky jsou už nastavené a můžete se přihlásit. Lekce si můžete předplatit nebo platit jednotlivě.

Kroužky probíhají týto časy:

  • Úterý 17:00 – 18:30
  • Čtvrtek 17:00 – 18:30
  • Sobota 10:00 – 11:30

Důležité upozornění: Pro návštěvu parkour haly v  je nezbytné si předem udělat rezervaci přes náš rezervační systém nebo nás kontaktovat na telefonním čísle 608 444 796. V případě žádných rezervací bude hala zavřená.

Více informací a registrace přes náš rezervační systém na odkaze zde: https://umparkourpark.isportsystem.cz

Další články

Winter Jam 2022

Winter Jam 2022

Jako každý rok pořádáme společný trénink s vánočním duchem, kde se všichni slezeme ze všech koutů ČR a SK, trénujeme, předáváme si zkušenosti a uživíme si volno s přáteli. Děkujeme všem za super komunitu a těšíme se opět na Vás na další akci!   Video z akce můžete...

V Praze jsme sklidili úspěch

V Praze jsme sklidili úspěch

V Pražské Inmotion Academy se konala parkourová soutěž pořádaná ČAPK. Český parkourový pohár je první z mnoha pohárových soutěží, které bude ČAPk pořádat. Jde o způsob kvalifikace na MČR ve třech (čtyřech) různých soutěžních formátech, třech věkových kategoriích a to...

Předěláváme a stavíme nové překážky

Předěláváme a stavíme nové překážky

Po delší době jsme se rozhodli předělat parkourové překážky v přední časti haly, postupem času jsme přišli na to, že původní překážky jsou moc vysoko a nemají tolik využití pro méně zkušené a můžou být i nebezpečné.