PARKOUROVÉ POLOLETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ

Parkourové soustředění, které se bude konat od soboty 10:00 až do neděle 15:00 hodiny v naší skvěle vybavené parkourové hale UM Parkour Park. Těšit se můžete na dva dny plné skákání a zdokonalování vašich parkourových dovedností pod vedením našich zkušených trenérů: Boleslava Moryse, Tomáše Slonky a Magdy Macoškové.

Soustředění je určeno pro všechny parkourové nadšence od 7 let věku, kteří chtějí pracovat na svém pokroku, naučit se nové triky a techniky, a zároveň zhodnotit svůj posun v parkouru, který jste načerpali během prvního pololetí. Cílem je, aby každý účastník odjížděl s novými zkušenostmi a pocitem, že se posunul na další parkourový level, inspiroval se a zatrénoval si s kamarády.

Jídelní a pitný režim bude zajištěn na oba dva dny – začínat budeme sobotním obědem a končit nedělní poobědovou svačinkou. Během soustředění se o vás postaráme a zajistíme, abyste byli dostatečně hydratovaní a měli dostatek energie pro všechny aktivity. (oběd – svačina – večeře – snídaně – svačina – oběd – svačina)

Program soustředění:

  • Sobota: rozehřátí, základní techniky, individuální a skupinový trénink, oběd, odpolední trénink, volný čas pro procvičování, večeře a večerní promítání filmů
  • Neděle: pokračování tréninku, hry a soutěže, speciální workshop pro rozvoj nových triků, oběd, finální hodnocení a feedback od trenérů, volné skákání a trénink

Těšit se můžeš  taky na doprovodný program jako je si zahrát v hale naučné hry,  budou tě čekat parkourové výzvy a taky máme v plánu do haly přinést NERF pistole a z haly udělat velkou bojovou arénu.

Na zakončení akce od nás každý účastník obdrží diplom za účast a zvládnutí akce, který bude skvělou památkou na tento zážitek.

Cena akce: 1590 Kč /člen klubu 1490 Kč
Registrujte se online zde: https://umparkourpark.isportsystem.cz/?op=activity4212

Nezapomeňte, že počet míst je omezený, proto neváhejte a přihlaste se co nejdříve, abyste si zajistili své místo na tomto jedinečném parkourovém dobrodružství. Těšíme se na vaši účast a na společné překonávání parkourových výzev! Více informací na čísle 608 444 796.

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *