TÁBORY

příměstské tábory a letní kempy
UM CAMP 2024 – 08-13.7.
více informací již brzy…

 

Každý den plný zábavy, her, parkouru a dobrodružství

UM CAMP  Pořádáme týdenní pobyt v přírodě plný parkouru, pohybu a dobrodružství. Tábor je určený i pro úplné začátečníky (chlapce a dívky) od 8 let, kteří chtějí během týdne načerpat maximum zkušeností od našich trenérů. Od fyzické přípravy až po složitější techniky a hravé výzvy, kterým budou čelit jako jeden tým. 

 PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY – Pět dnů skákání a sportovně založených her v plně vybavené parkourové hale, navštívíme venkovní parkourové spoty a vydáme se na jednodenní výlet. Parádní výzva pro mladistvé a děti od 6 let, kde budou mít možnost procvičit nabité zkušenosti a mnohému se dále přiučí. Zkušení trenéři se zdravotnickým kurzem se budou starat o bezpečnost a zábavu po celou dobu trvání příměstského tábora. Tábor je vhodný i pro úplné začátečníky.

Zažádejte si u své zdravotní pojišťovny o příspěvek na letní tábor. Vystavíme Vám potvrzení.

JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

6. 3. – 10. 3. 2023

více informací

LETNÍ PARKOUR CAMP

1. – 6. 7. 2023

více informací

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

17. 7. – 21. 7.
24. 7. – 28. 7. 
7. 8.​ – 11. 8.
14. 8. – 18. 8.

více informací

UM Letní kemp

Týdenní pobyt v přírodě plný sportu a dobrodružství.

Tábor je určený i pro úplné začátečníky, kteří chtějí během týdne načerpat maximum zkušeností od našich trenérů.
Od fyzické přípravy, která je naprostým základem každého sportu, až po složitější techniky a hravé výzvy, kterým budou čelit jako jeden tým.

Nebude to jenom dřina, užiješ si i spoustu zábavy s novými kamarády z řad trenérů i dalších účastníků.

Parkour  na campu učíme bezpečně. Pokud jsi začátečník, budeme k tobě i tak přistupovat. Ovšem pokud jsi zkušený parkourista a backflip či složitější techniky ti nedělají problém, tak se ti naši trenéři i podle toho budou věnovat!

 

Tábor je vhodný jak pro dívky tak chlapce v doporučeném věku od 9 let.

Trenéři, na které se můžeš těšit: Oliver Morys, Tomáš Slonka, Daniel Plíhal, Boleslav Morys, Radim Bacharaa nová krev šikovná gymnastka Magda.

Stejně jak tomu bylo loni, pro veškerou nejlepší zdravotní péči se o tebe postara paní doktorka Jana Silová.

 

 

Na táboře klademe důraz na bezpečnost a netlačíme děti do extrémních výkonnů. Naopak se snažíme v nich podpořit týmového ducha, pocit sebedůvěry a vytvořit u nich pozitivní přístup k parkouru a sportu obecně.

TERMÍN

1.7. až 6.7.2023

MÍSTO

Rekreační středisko Hotel Kamzík

Karlov pod Pradědem, Malá Morávka

CENA

7 800 Kč/Člen UM KLUBU 7 600 Kč

Zvýhodněné ceny:

 1. 500Kč sleva za každého sourozence 
  (Nelze kombinovat s členskou slevou UM KLUB).

V případě, že bychom nemohli zahájit Váš turnus v plánovaný čas z důvodu vládních opatření (zákazu konání akce)*, garantujeme Vám vrácení 100% zaplacené částky.
*konání akce musí být znemožněno vládními opatřeními.
V jiných
případech bude postupováno, dle všeobecných obchodních podmínek.

Cena zahrnuje

 • Stravu (plná penze) a pitný režim po celý den
 • Ubytování – v chatkách, 6 dní/5 nocí
 • Pomůcky a materiál
 • Trenéry, instruktory a zdravotníka
 • Překážky a vybavení pro trénink 
 • Výlety
 • Tričko na památku
 • Fotografie a video
 • Hromadná doprava (tam a zpět)
 • Možnost vyhrát hodnotné ceny

Podívejte se, jak to v kempu vypadá

 

Každý den Vás budeme informovat skrze naše sociální sítě jako je Facebook a Instagram, kde budeme přidávat různé fotografie. Rodiče tak budou mít přehled o aktivitách, co se na kempu zrovna děje.

Letní příměstské tábory

Pět dnů skákání a sportovně založených her v plně vybavené parkourové hale, navštívíme venkovní parkourové spoty a vydáme se na jednodenní výlet. Parádní výzva pro děti, kde budou mít možnost procvičit nabité zkušenosti a mnohému se dále přiučí.

Ten, kdo zažil předchozí letní tábory, tak ví, že ho čeká spousta skákání a srandy s našimi trenéry.

Děti budou po celou dobu programu trénovat parkour, cvičit, absolvovat zábavné soutěže a hry. Dále budou naplánovány i menší výlety na venkovní parkourové a workoutové hřiště a vhodné venkovní “spoty”, přesný program dne bude přizpůsoben na základě počasí.

Tábor je zakončený vystoupením pro rodiče v UM parkour parku, kde děti předvedou co se za týden naučili či zdokonali.

Na táboře klademe důraz na bezpečnost a netlačíme děti do extrémních výkonnů. Naopak se snažíme v nich podpořit týmového ducha, pocit sebedůvěry a vytvořit u nich pozitivní přístup k parkouru a sportu obecně.

Zarezervujte si svůj termín

Jarní příměstský tábor 2023

6.3. až 10.3.2023

(možnost se přihlásit po dnech)

Nemáš program na jarní prázdniny? Užij si s námi celý týden skákání a sportovně založených her v plně vybavené parkourové hale. Parádní výzva pro děti, kde budou mít možnost procvičit nabité zkušenosti a mnohému se dále přiučí pod dohledem zkušených trenérů.

CENA:

 • DEN/700 KČ/650KČ, ČLEN KLUBU (zarezervujte si dny, kterých se chcete zúčastnit)
 • TURNUS/2900KČ/2600KČ ČLEN KLUBU
 1. sourozenecká sleva 100Kč/os.)
 2. 100Kč sleva při účasti na minulém z turnusů našich letních příměstských tábořů
 3. 100Kč sleva při účasti na letní Campu 2022
(Slevy bod: 1. – 3. nelze kombinovat)

Vhodné pro začátečníky i pokročilé od 6 let. Uzávěrka registrací je do 3.3.2023

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI

CO SI VZÍT S SEBOU?
 • Na týdení camp zašleme emailem seznam věcí co s sebou, dále si jej můžete stáhnout sami na odkaze níže „soubory ke stažení“.
 • Na příměstské tábory si vezměte volné sportovní oblečení do haly, popřípadě na ven podle počasí. Čístou sportovní obuv, láhev na pití, popřípadě oblíbeného plyšáka.
JE CAMP A PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY URČENY I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY, NEBO MÉNĚ TALENTOVANÉ?

Ano! UM Camp a příměstské tábory jsou ureny pro vechny, kteí mají rádi pohyb. Na campu podporujeme a dríme tmového ducha. Úastníci si podle vlastních zkueností budou moct vybrat mezi rznmi parkour workshopy, které jsou rozdlené dle náronosti. Pro zájemce nebudou chybt ani míové hry a jiné aktivity, které znáte na táborech.

PŘÍSPĚVEK ZAMĚSTNAVATELE NEBO POJIŠŤOVNY

Někteří zaměstnavatelé a snad všechny pojišťovny přispívají na dětské tábory . Pokud máte tuto možnost kontaktujte nás na email info@umparkourpark.cz, vystavíme Vám potvrzení.

JE CAMP BEZPEČNÝ?

Na campu klademe velkdraz na bezpenost. Zkuenzdravotník bude pítomn24 hodin denns vybavenou lékárnikou. Sloitjí techniky nacviujeme do dopadovch ínnek, duchen, nebo písku a bhem tréninku sloitjích technik pouíváme jitní trenér.

JAKÉ JSOU COVID OPATŘENÍ?

Řídíme se, dle aktuálních opatření, které vydala vláda. V případě jakýchkoliv změn Vás budeme informovat.

OD KOLIKA LET JE MOŽNÉ DÍTĚ PŘIHLÁSIT NA CAMP NEBO PŘÍMĚSTKÝ TÁBOR?

Tábory jsou od 8 let. Jedná se nám pedevím o to, aby dítjibylo trochu samostatné a nedlalo mu problém vydret tden bez rodičů. Příměstské tábory jsou už od 7 let. Pokud od záí dítnastupuje do 1. tídy, je v tomto pípadmoné se příměstských týboru zúastnit v 6 letech.

KDO JSOU TRENÉŘI NA CAMPU?

Trenéi jsou parkouristi, kteí se vnují parkouru již řadu let a mají velké zkuenosti s vedením parkourovch lekcí i workshop. Hlavnto jsou trenéi, které znáte z UM PARKOUR PARKU.

JE NĚJAKÝ HROMADNÝ ODVOZ NA TÁBOR? ZAJIŠŤUJETE DOPRAVU VY?

Vzhledem k tomu, e campu se úastní dti pedevím, kteí navtvují UM PARKOUR PARK,  je doprava zajíštěna TAM/ZPĚT v ceně. Pokud nemáte o dopravu zájem, pesnou adresu pak naleznete v pihláce nebo zde na webu.