KROUŽEK

Parkour kroužky pro všechny.

Co je lepší než jeden trénink? Pravidelný trénink. A právě o tom je parkour kroužek. Díky pravidelným lekcím v
jedinečné parkour hale a pod dohledem zkušených trenérů získáte možnost rozvíjet bezpečně a efektivně vaše parkourové dovednosti, sílu, obratnost a pohybovou zručnost.

Velmi dbáme na úplných základech, protože víme, že v dlouhodobém horizontu je pro děti nejdůležitější vypěstovat pozitivní přístup k pohybu a správné tréninkové návyky. Naše tréninky jsou o zábavě, ale nejen to.

 

Propojujeme zábavu s výsledky!

Výsledků dosahujeme díky pečlivě sestavenému ročnímu tréninkovému plánu, který vychází z našich dlouholetých osobních zkušeností s výukou parkouru a přísným interním pravidlům hlídání kvality tréninků.

Jak probíhá parkour kroužek?

60 minut tématicky zaměřených lekcích se postupně účastník naučí parkour od nezbytných základů až po pokročilé triky. Od důležité počáteční přípravy krok za krokem, až po efektní a stylové skoky v praxi. Lekce probíhají v navrženém prostředí, které je přízpůsobené pro parkour. Pro bezpečný nácvik využíváme molitanovou jámu a žíněnky.

 

 

 

 

Proč trénovat parkour s námi?

  • Tento projekt vznikl od parkouristů pro parkouristy. Všichni naši trenéři jsou zkušení parkouristé, kteří mají dlouhodobou zkušenost s vlastním tréninkem a zájmem o odborný rozvoj jako trenéři parkouru.
  • Patříme mezi průkopníky této sportovní disciplíny u nás a s pořádáním akcí máme letité zkušenosti.
  • Kroužkem to nemusí začít ani skončit. Nabízíme možnost celoročního zapojení do tréninku formou dalších příležitostí, jako jsou jednodenní intenzivní workshopy, příměstské campy nebo volný trénink v našich jedinečných prostorech.
  • S námi se zabavíte po celý rok!
  • Rozvíjíme nejen tělo, ale i ducha. Podporujeme v dětech hodnoty, jako jsou zodpovědnost, týmový duch a odhodlání.

Pro koho je kroužek určen?

Vítáni jsou všichni ve věku od 6 let, začátečníci i pokročilí. UM PARKOUR PARK tvoří komunitu, u nás je důležitý aktivní přístup, vzájemný respekt a snaha.

Věříme, že intenzivní a dlouhodobý trénink posouvá fyzické i psychické hranice dál než talent.
Pojďte do toho s námi a přihlaste se na parkour kroužek! Pro zajištění místa na kroužku je potřeba vytvořit rezervaci přes náš
rezervační systém.

Začátečníci

jsou ti, kteří na kroužku zažijí první větší zkušenost s tréninkem parkouru, případně mají zkušeností jenom trochu (zpravidla
do půl roku občasného samovolného skákání podle internetu). Začátečníci se seznámí s tréninkem krok za krokem – od základních přeskokových technik až po salta. Začátačníci jsou schopní po absolvování kurzu skočit základní salta s dopomocí trenéra, nebo pomůcek jako jsou trampolína a žíněnka.

Pokročilí

již za sebou mají více tréninkových zkušeností. Znají názvy a provedení většiny přeskokových technik. Jsou schopní s přípomocí skočit salto do měkkého se zachováním kontroly a koordinací ve vzduchu. Nemají problémy s technikou visu, balancování ani silovými cviky jako jsou výdrže v kliku, shyby, nebo výskoky na bednu. Pokročilí dokáží lépe odhadnout jejich vlastní schopnosti a pracovat s psychikou (poznat zdravý strach a respekt ze skoku od skoku, který je mimo jejich schopnosti). Právě na tréninku pokročilých klademe důraz na individuálnější rozvoj a hledání vlastního stylu (rozvoj talentů a
kompenzaci slabých stránek).

Přihlášení do kroužku je možno kdykoliv i v průběhu školního roku – platí až do zaplnění všech kapacit. 

Máte další otázky?

Kontaktujte nos na níže uvedené kontakty

Tel.: 724 000 944
info@umparkourpark.cz

DOPORUČUJEME

Je jedna hodina týdně málo? Chcete, ať děti trénují parkour intenzivněji?
Zvažte možnost přihlášení na více lekcí.

ROZPIS LEKCÍ

Platba je možná na místě nebo převodem na účet  1543676044/3030 . Do poznámek prosím uveďte jméno přihlášeného dítěte.

Rezervujte se na pravidelné lekce, akce a volné vstupy

V případě problému s rezervací, se na nás prosíme obraťte na: +420 724 000 944

ADRESA

Strojní 149/13
Ostrava - Kunčice

Parkování ZDARMA před halou

TELEFON

+420 724 000 944

E-MAIL

info@umparkourpark.cz

PROVOZNÍ DOBA

 PROVOZNÍ DOBA:
PO - PÁ:
15:00 - 21:00
SO - NE: 15:00 - 21:00

Svátky a prázdniny více informací v rezervačním systému.

 

UM Parkour Park

Rezervujte se na pravidelné
lekce, akce a volné vstupy